System PV + elektrownia wiatrowa Szkoła Słoneczna Bielawa

System PV + elektrownia wiatrowa Szkoła Słoneczna Bielawa

System fotowoltaiczny do produkcji energii elektrycznej z promieniowania słonecznego, oraz energii elektrycznej z wiatru.
Mocy Systemu : 1,3 + 1,5 kWp
Panele fotowoltaiczne produkcji Kyocera
Inwerter 2 w 1 PV + Wind
Stanowisko dydaktyczne do konwersji energii elektrycznej z paneli fotowoltaicznych połączone z elektrownią wiatrową małej mocy. Układ wyposażony w program do zapisu ilości wyprodukowanej energii, kontroli pracy, natężenia promieniowania słonecznego.
Znakomite narzędzie do pozyskania wiedzy na temat współpracy dwóch źródeł energii odnawialnej które zasilają bank akumulatorów w energię elektryczną, a następnie zasilają komputery w Sali dydaktycznej. System również zasila lampy typu LED na platformie gdzie zainstalowane są panele i elektrownia wiatrowa.

 

Schemat technologiczny

Schemat technologiczny

Zanim Państwa instalacja zostaje wykonana, wykonujemy jej projekt. Nazywamy go schematem technologicznym. Dzięki niemu można dokładnie odczytać w jaki sposób działa instalacja. Jest to ważne zarówno na początku ale także w przyszłości, kiedy możemy w łatwiejszy sposób serwisować lub rozbudowywać daną instalację. Zobacz schematy

Poznaj cenę swojego systemu

Powiązane realizacje